Drodzy mieszkańcy,
W związku z drogą S7 rozpoczyna się wielka mobilizacja.
Zebrane są podpisy, teraz organizowany jest PROTEST w KRAKOWIE w dniu 10 czerwca 2026r.
Początek o godz. 11.00 pod siedzibą GDDKiA na ul. Mogilskiej, o godz. 13.00 na ul. Basztowej pod Urzędem Wojewódzkim, później przejście pod Politechnikę Krakowską.
Dla osób potrzebujących organizowany będzie autobus z Wieliczki. Proszę o informację, jeśli ktoś będzie zainteresowany transportem.
Sołtys
Renata Gabryś



