Nasze Sołectwo włączyło się w akcję nasadzania hiacyntów.
Sadzonki otrzymane z Urzędu Miasta i Gminy zostały posadzone przy Kaplicy pw. św Floriana oraz przy kapliczkach przydrożnych, znajdujących się przy drogach powiatowych.
Piękno i różnorodność kolorów będzie widoczna za kilka dni, kiedy wszystkie zakwitną.
Sołtys
Renata Gabryś



