Powstało Stowarzyszenie „NASZA CHORĄGWICA”

2011-12-22   |   sołtys

Informuję Państwa, że w naszej miejscowości powstało Stowarzyszenie p.n. "Nasza Chorągwica".

Życzę Stowarzyszeniu wielu sukcesów .

Poniżej zamieszczam pismo Zarządu Stowarzyszenia "Nasza Chorągwica"  skierowane do Państwa.

Best Replica Watches

List do Mieszkańców Chorągwicy

Drodzy Mieszkańcy!


Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w naszej miejscowości powstało stowarzyszenie „NASZA CHORĄGWICA”, które aktualnie jest w trakcie rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Nasze Stowarzyszenie  stawia sobie za główne zadanie – integrację mieszkańców Chorągwicy, tych którzy mieszkają tu od pokoleń z tymi, którzy mieszkają tu od niedawna. Pośród licznych zadań jakimi chce zająć się „Nasza Chorągwica” jest wszechstronny rozwój naszej miejscowości oraz polepszenie i uatrakcyjnienie warunków życia mieszkańców. Uważamy, że atrakcyjne położenie naszej miejscowości na najwyższym wzniesieniu w okolicy, z pięknymi widokami z jednej strony na Kraków i Wieliczkę a z drugiej na Zalew Dobczycki, pagórki i odległe góry – to wielki atut, który warto wykorzystać.

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców do współpracy, a ze swej strony jesteśmy gotowi do współdziałania z funkcjonującymi w naszej miejscowości: Kościołem św. Floriana Ochotniczą Strażą Pożarną, Kołem Gospodyń Wiejskich, Sołtysem i Radą Sołecką, Biblioteką,  Klubem Sportowym „Sokół”, Szkołą Podstawową i Przedszkolem (gdzie uczęszczają nasze dzieci) oraz wszystkimi Osobami, Instytucjami i Firmami, którym na sercu leży dobro Chorągwicy.

Informacje o naszych działaniach będziemy starali się zamieszczać, na bieżąco,  na stronie www.choragwica.pl, która tak ładnie prezentuje naszą miejscowość w internecie.
Nasz e-mail: stowarzyszenie@choragwica.pl 

Dziękując za przeczytanie tego listu pragniemy jednocześnie złożyć Państwu - Najserdeczniejsze życzenia zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2012 Roku.

W wieczór wigilijny gdy będziemy łamać się opłatkiem składając życzenia najbliższym – pomyślmy również o swoich Sąsiadach i życzmy Im wszystkiego najlepszego.

W imieniu Zarządu
Stowarzyszenia „Nasza Chorągwica”
Dorota Pietrzak
prezes


Z pozdrowieniami Zarząd Stowarzyszenia "Nasza Chorągwica", w składzie:
Dorota Pietrzak, Paulina Pelc, Jacek Szlęzak, Izabela Ostrowska i Jolanta Mroczek.


Chorągwica, grudzień 2011 r.