Nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego Gminy Wielicka na rok 2014

2014-01-10   |   Sołtys

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka ogłasza nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego Gminy Wielicka na rok 2014.

Propozycje zadań do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego może zgłosić każdy mieszkaniec Gminy Wieliczka, który ukończył 16 lat.
Propozycje zadań do Budżetu Obywatelskiego można zgłaszać w terminie od 13 stycznia 2014 r. do 12 lutego 2014 r. poprzez złożenie wniosku, którego wzór stanowi załącznik Nr 1 do Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Gminy Wieliczka na rok 2014, osobiście lub drogą pocztową na adres: Urząd Miasta i Gminy w Wieliczce, ul. Powstania Warszawskiego 1, 32-020 Wieliczka z dopiskiem „Budżet Obywatelski 2014”.

Dzięki Państwa poparciu przygotuję i złożę wniosek na renowację kapliczki przy drodze powiatowej koło Państwa Wandas. Zabiegi o jej renowację trwają cały czas, może Budzet Obywatelski jest szansą na wykonanie tych prac, zwłaszcza że stan kapliczki jest bardzo zły, pojawiły się pęknięcia, widoczny jest proces wietrzenia.

Z inicjatywy mieszkańców przygotowywany jest także wniosek o wykonanie chodnika przy drodze od przystanku nr 1 w kierunku Raciborska. Listy poparcia można podpisywać w sklepie u Pani Marii Stopa.

Dziękuję wszystkim osobom, które poparły inicjatywę podpisując listy poparcia
i zapraszam pozostałych mieszkańców do złożenia podpisów pod wnioskami.
Sołtys

Regulamin i druki dostępne są w Urzędzie Miasta i Gminy w Wieliczce, ul. Powstania Warszawskiego 1 oraz na stronie internetowej Gminy Wieliczka: wieliczka.eu.

Franck Muller Replica Watches

Wnioski do pobrania:

REGULAMIN BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

WNIOSEK DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO pdf

WNIOSEK DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO rtf