FunEnglish w Bibliotece

2013-04-03   |   sołtys

 

FunEnglish.pl
czwarta edycja
ogólnopolskiego konkursu językowego

8 kwietnia rusza czwarta edycja multimedialnego ogólnopolskiego konkursu językowego FunEnglish.pl. Biblioteka w Chorągwicy, która korzysta z projektu Funenglish w bibliotece, zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 6-12 lat do udziału w konkursie.

Konkurs jest połączeniem turnieju wiedzy z zabawą. Całość odbywa się oczywiście tam, gdzie dzieciaki czują się najlepiej – czyli w Internecie! Celem konkursu jest promowanie nauki języka angielskiego z wykorzystaniem multimediów edukacyjnych oraz wyłonienie najzdolniejszych dzieci z całego kraju.

Uczestnicy konkursu będą podzieleni na sześć kategorii wiekowych - tak aby mogli rywalizować ze swoimi rówieśnikami. Z każdej grupy wiekowej wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy w nagrodę otrzymają roczny bezpłatny dostęp do kursów firmy Funmedia (miedzy innymi do nauki angielskiego, niemieckiego, czy hiszpańskiego). Natomiast do najbardziej aktywnych bibliotek i szkół trafią wyróżnienia.


Konkurs jest okazją do tego, by najmłodsi użytkownicy bibliotek mogli sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego jednocześnie dobrze się bawiąc.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przyjść do biblioteki i zarejestrować się w serwisie funenglish.pl. Rejestracja na konkurs potrwa od 8-12 kwietnia 2013 r. Uczestnicy konkursu zostaną podzieleni na sześć kategorii wiekowych, tak aby mogli rywalizować ze swoimi rówieśnikami. Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody. Udział w konkursie jest bezpłatny.


Ważne daty:
 
Konkurs będzie składał się z dwóch etapów:
 
Eliminacje: 8-12 kwietnia br.,
Gra Finałowa: 17 kwietnia br.
 
Wszystkie etapy odbywają się ONLINE.
 
Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie zarówno te dzieci, które uczą się już angielskiego z FunEnglish.pl, jak i te, które z kursu e-learningowego nie korzystają.