Ferie zimowe z Biblioteką

2013-01-10   |   sołtys


Filia biblioteczna w Chorągwicy
jak co roku zaprasza na
zajęcia organizowane w ramach ferii zimowych.

Zapraszamy wszystkie dzieci na poniedziałkowy cykl zajęć manualnych o godz. 14.00.

14.01 (poniedziałek) – „Tańcowała igła z nitką” – ozdoby dla siebie i swoich bliskich

21.01 (poniedziałek) – „Tańcowała igła z nitką” – „Kocham Cię Babciu, Kocham Cię Dziadku” – kartki dla naszych Dziadków wykonane metoda qullingowa

Plan zajęć w pozostałe dni

16.01.2013 (środa) godz. 11.00 – „Zima w mojej miejscowości” – konkurs plastyczny.

Na zwycięzcę czeka upominek.

17.01.2013 (czwartek) godz.15.00 – „Nie bądź leń rusz się z biblioteką w ten dzień!”

„Aerobik przy muzyce”. Zapraszamy wszystkich chętnych do promowania zdrowego stylu życia , dbania nie tylko o swoją sylwetkę ale i o zdrowie. Zajęcia odbędą się na Sali widowiskowej, prosimy o przyniesienie wygodnego obuwia oraz stroju sportowego.

„Biblioteczny turniej w ping-ponga”  Zapraszamy miłośników gry w ping-ponga do wzięcia udziału w tym wesołym przedsięwzięciu. Gwarantujemy wspaniałą zabawę , uczciwą rywalizację oraz upominek dla zwycięzcy. Zajęcia odbędą się na Sali widowiskowej.

23.01.2013(środa) godz. 11.00 – „Znane i całkiem zapomniane” – fantastyczne gry i zabawy niekoniecznie z udziałem komputera. Zaczynamy wspólnie od gry w „PAŃSTWA I MIASTA”.

Godz. 13.00 – „Saga zmierzch - Księżyc w nowiu” -  spotkanie  miłośników książek Stephenie Meyer. Tym razem poświęcone ono zostanie  drugiej części jej kultowej książki.  Nie obejdzie się bez obejrzenia fragmentów ekranizacji tego kinowego hitu.